Proměna

1. září 2017 v 13:40 | Monča |  Úvahy a různé myšlenky
Ahoj všem. Je po Adios festu, Wosa má už za sebou premiéru klipu ( https://www.youtube.com/watch?v=dPsQC99PW3I&t=70s ), který je prostě bomba, vydala jsem článek z natáčení ( http://welovemusicandweknowit.blog.cz/1708/wosa-auto-pro-lolky ) a já už opět sedím v práci a přemýšlím o čem napsat. No, a když tenhle týden tak trochu patří Wose, tak mě napadlo se s vámi podělit o pár zážitků a postřehů, které jsem zažila během kamarádství s jejich zpěvákem Vojtou.
Seznámili jsme se 8. 6. 2014 v Uhříněvsi. Byla tam zrovna akce s názvem Škola rocku. Povídám si s kámoškama a přijde za náma organizátor, jestli by někdo mohl pomoc na vstupy, tak jsem šla. Všechno probíhalo hladce, byla sranda a najednou se u vstupu objeví 2 metry vysokej hubenej punkáč s milou slečnou (to byla Vojty sestřička) a dalšíma pár lidma. Tak tomu čahounovi lepím pásku na ruku a on si začne stěžovat, že mu tam lepím i chlupy. Ale v pohodě, kecali jsme, zjistila jsem, že se jmenuje Vojta a po chvíli šel za ségrou. Já lepila dál pásky, ale pak jsem dostala volno. Najednou kde se vzal, tu se vzal Vojtík. Povídali jsme si, zjistili jsme, že bychom se znát měli, ale nikdy jsme se neviděli. To hlavně kvůli Ladronkafestu 2013 kde jsem byla s Punixama a kde jsem si kvůli nim vyřvala hlasivky a Wosa skončila 2. Aspoň jsme se tomu zasmáli. Po chvíli mi přijel kámoš a šli jsme všichni 3 koupit víno a kolu. Tak jsme popíjeli, kámoš pak jel a já si povídala dál s tím klukem, co je háklivý na lepení pásek (už jsem alespoň věděla proč). Na takový síťový houpačce ve tvaru kruhu jsme vegetili. Pamatuju si, jak mi vyprávěl jak je tvůrčně zasekaný a neví jak dál s texty. Bylo hrozně fajn se s někým bavit o hudbě. Upřímně ráda jen poslouchám rozhovory o hudbě (pokud mi přijdou zajímavé), ani se nemusim zúčastnit debaty. Den ale skončil, já musela domu. Byl to super den s novým kámošem.
Další stránku tohohle pozoruhodného človíčka jsem objevila jednoho školního dne (myslím, že to bylo snad ještě ten samí školní rok), kdy mi napsal, jestli nechci jít do divadla, že se školou dneska hraje na Rejdišti a má 2 lístky tak ať někoho vezmu s sebou. Jasně že jsem chtěla. Se mnou jela moje kamarádka od dětství Markét. Hrála se hra Swingujeme rejdíme a já se fakt těšila. A opravdu hra byla skvělá. O to lepší bylo, když nás Vojta pozval, abychom s ním a ostatními účinkujícími šly do hospůdky. To bylo taky velice zajímavý. I když Maky se moc nebavila. Ale odjížděly jsme obě spokojené.
Pak jsem už chodila hodně na koncerty Wosy. Dokonce se mi povedlo se dostat ještě na jedno Vojtovo vystoupení (letos v lednu) a to na Závišův kříž, kde hrál Záviše a já měla husinu. Byl to neskutečný zážitek a jen mě utvrdil, že je opravdu skvělý zpěvák.
A teď? Wosa má úžasnej klip a vydaly 2 songy na svém bandzone profilu. Málo mladých kapel má kvalitního zpěváka, co fakt umí. Navíc kapele to skvěle šlape. Všichni se snaží, dávají do toho maximum a jsou vidět výsledky.
Je to strašně hezký vidět jak jdou nahoru a snaží se. Proto jim chci pomoc. Byli dobří, teď jsou lepší a za rok budou ještě lepší. Doufám, že budu mít možnost to vidět, a třeba i trochu pomoc.

Monča
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama