Změna?

3. srpna 2017 v 10:11 | Monča
Tak jo. Je jasný že to, co se stalo, už nezměním. Každý litujeme svých rozhodnutí. Udělali jsme malé i velké chyby. Právě tyhle chyby společně s úspěchy nás dostávají dál, až tam, kde momentálně jsme. Sama jsem si na začátku roku prošla ne zrovna hezkým obdobím. Bylo to hodně těžké. Ale zase mi to něco dalo. Samostatnost, nevzdávat se, vytrvat, jít do věcí po hlavě, nebát se. Vlastně od té doby, co jsem s přítelem, je vše těžší. Už nejde jen o mě. Pořád se učím brát ohledy na to, že jsme dva, že mám povinnosti, že musím hledat kompromisy a východiska v situacích, které jsou někdy i bolestivé a nepříjemné. Máme hezké i ošklivé chvilky. Zrovna nedávno jsem si položila po jedné velké hádce otázku: Kdybych mohla vrátit čas do doby, kdy jsme se s přítelem seznámili a dali se dohromady, šla bych do toho vztahu znova, když vím, co by mě čekalo? Překvapivě moje odpověď byla a je ano. Na druhou stranu, máme i ty hezké chvilky. Můj princ je opravdu princ. Dělá vše, co mi na očích vidí a snaží se. I přes ty všechny hádky, a že to se mnou fakt občas není lehký.
Tohle mě vedlo k myšlence, že každý si může za svoje štěstí i neštěstí. A já opravdu chci a potřebuju změnit život. Sice mám super přítele, ale ty hádky, napruženost a stres z práce, to mi prostě nedělalo dobře. Jediný, co mě vždy bavilo, bylo psaní. A tak jsem zase začala psát. Cítím se líp. Jsem míň ve stresu, víc se usmívám, mám lepší náladu. Začala jsem se víc soustředit na věci, co mě baví. Dostala jsem i nápad na knížku, který postupně realizuju a upřímně? Mám toho plnou hlavu, že i v práci mám problém se soustředit. Nejradši bych se tomu pořád věnovala.
Takže kdo říká, že nejde jen tak změnit život, tak jde. Jen to chce najít to, co máte rádi, co vás baví. Začít se tomu věnovat. Udělat si třeba nějaký plán. Jakmile se člověk rozptýlí, hned je mu líp. Nebo zkusit něco nového. Mamky kamarádka říká, že v životě se má zkusit vše (s mírou slušnosti, samozřejmě). Ta proč se trápit se životem, který se nám nelíbí a neudělat si ho hezčí?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Eliss Eliss | Web | 3. srpna 2017 v 13:56 | Reagovat

Hodně štěstí s knížkou, a přeji ti ať s přítelem převažují více ty hezké chvíle! :)

2 Mončí Mončí | 3. srpna 2017 v 13:59 | Reagovat

[1]: Děkuji moc :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama