Šílený pátek

4. srpna 2017 v 15:03 | Monča |  Úvahy a různé myšlenky
Je pátek, ale já mám blonďatý pátek. Ne, neobarvila jsem se. Jen už mi z toho horka a práce asi trošku šplouchá na maják. Ale jen decentně. Jak tak ten den běží tak jsem přišla na:
1) je opravdu dobré nosit pod kratší sukní legíny (když není největší pařák). Ona ta sukně docela lítá, když jste v práci a pod stolem máte větrák. Tímto děkuji své úžasné mamince, že mě naučila přemýšlet, co si beru na sebe s ohledem na počasí a kam jdu.
2) posílat dotazníky o své knize svým přátelům je na nic. Jasně, mám je ráda, jsou to mí nejbližší. Jenže když je znáte, tak znáte jejich odpovědi. Zdá se mi to neobjektivní. I když, kdo jako první to bude číst? No přece přátelé. Takže se jim to rozhodně líbit musí. Pak je tu také faktor, že to jsou přátelé, takže ať postava hraje na bicí či vyšívá dečky, i tak se jim to bude líbit, protože budou přemýšlet nad celkem a ne dataily.
3) kurň, já nevím, jak se taková kniha vydává! Sice je na to dost času, ale mám teď něco udělat? Koho oslovit? Upřímně celý týden mám plnou hlavu knížky, protože se rozjíždí fakt dobře. Nechci to nijak zkazit.
4) dokoukala jsem (opět) Superdrbnu a nevím, na co se koukat, aby mě to chytlo jako tenhle seriál.
5) ráno jsem opravovala počítač kolegyni. Restartovala ho a už se jí nezapnul. No mě stačilo ho jen vypnout na bedně a zase zapnout (děkuju Tony, že si mě naučil opravovat IT techniku :D ). Po obědě jsem zjistila že kávovar mi začal psát Empty tyres nebo tak něco. Tak jsem doplnila granule, nic. Vodu, nic. Vykašlala jsem se na to. Po chvíli mi to nedalo. Vzpomněla jsem si, že kolegyně říkala, že občas stačí vylít tác s vodou. Jenže ten mi nešel vyndat, ale šla mi vyndat celá spodní část kávovaru, kde mimo hromady vody byly i ty kávové usazeniny. Tak to jsem všechno vyčistila a kávovar opět funguje. Jelikož zaskakuju na recepci az kolegyni, tak si připadám jak účetní/recepční/it technik/opravář, Chci přidat za takovou těžkou práci :D

No za chvíli jedu do OC Nový Smíchov. Dělají tam nějakou foto akce. Mělo by se jednat o sestavení nějaké postavičky z fotek lidí. Tak uvidíme, třeba to bude zajímavé. Pak cesta domu za těmi mojimi 3 miláčky. Už se na ně těším.

Hezký víkend.

Monča
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama