Jsem malá, no a co?!

9. srpna 2017 v 14:46 | Monča
Každý, kdo mě zná osobně ví, že jsem moc nevyrostla. Myslím si, že 155 cm není sice hodně, ale mohla jsem skončit hůř. Jenže mě moje "výška" nevadí. Ba naopak, jsem ráda. Znám jednu holku a ta má 2 metry. Je to chudinka (když pominu, jak je zlá, namyšlená a upřímně řečeno příroda jí na kráse taky moc nenadělila), protože šacuje letadla, nemůže nosit podpatky, všechno jí je krátký (no ok to je možná schválně), má problém najít kluka a všichni na ní koukaj jak na sochu.
Co mi vadí? Asi nejvíc to, jak každý říká, že jsem roztomile malinká. Ale to by asi nebylo to nejhorší. Úplně mě dovádí k šílenství jak kluci (z koncertů, tam je to jiný, tam je každej hodnej) maj tendenci mě obejmout zvednout ze země. Nikdy nevím co s nohama a upřímně si připadám trapně, jelikož každý kouká, co se děje. A nákupy? Malá a krátkozraká, "úžasná" kombinace. Když nemám brýle, tak jsem slepá a nic nevidím, a když něco najdu tak tam nedosáhnu. Takže mám pravidlo: vždycky měj u sebe brýle a na velké nákupy chlapa. Občas některé věci, co potřebuji, jsou až v horních regálech a když se mnou nejde miláček, tak musím nahánět obsluhu. Další zdržování. Občas mi ne vadí, ale spíše mrzí, že, když někdo hledá hostetky, tak musí mít min. 170cm. Před 7 lety jsem byla na soutěži finále Miss Exynet. Původně mělo jít o miss tváře, takže výška nehrála roli. Prošla sjem konkurzem, absolvovala (a zaplatila samozřejmě) kurz chůze. Z toho mám nějaký certifikát a ani nevím, jestl je platný či co. Pak se rok nic nedělo a další rok jsem jela do Trenčína na superfinále. A kdo to nevyhrál? Ošklivý slovenky s výškou nad 175 cm. Všechno blondýny. Náhoda? Určitě ne. Mamka viděla, jak se rodiče dívek, které vyhrály, bavily s porotou. Takže můj sen být modelkou/fotomodelkou se tímto večerem definitivně rozpynul.
Abych nemluvila jen o negativech tak samozřejmě být malý má hromadu pozitiv. Určitě víc než těch negativ. Tak třeba všichni si myslí, jak jsem strašně roztomilá. To je fajn, jelikož jsou na mě všichni milí. Když s něčím potřebuji pomoc, stačí se jen hezky usmát a udělat psí oči. Ne, nezneužívám toho! Jeden kamarád z koncertů mi dokonce říká, že jsem jeho oblíbená malá žena. Což je strašně hezké. Dále se vejdu do malých prostor. Když chci uklidit za stolem, za lednicí atd. tak nemusím přestavovat celý byt. Jelikož jsem výrazně zhubla, tak můžu nosit hezčí oblečení. Spíš to oblečení na mě vypadá líp. No dobře, shánět mojí velikost je teď na nic, ale není to nejhorší. Boty. Můžu nosit boty, jaké chci. Nízký, vysoký, je to jedno. Chodila jsem s klukem, který má cca 190 cm (možná i víc) a taky to bylo v pohodě. Jasný, asi to vypadalo vtipně, ale ani jednomu to nevadilo. Můj současný princ má necelých 180 cm a to je úplně nejideálnější na světě. Jen mám pocit, že moc nemusí, když mám podpatky. Nosím min. 7 cm vysoký, takže pak mám skoro 165 cm a nejsem o moc menší než on.
Jsem ráda za výšku, jakou mám. Vysocí lidi to nechápou, občas si dělají srand, ale mne to nevadí. Každý máme něco.
Jo a triko:"I am not short I am a hobbit" mám samozřejmě taky! :D

Monča
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Eliss Eliss | Web | 9. srpna 2017 v 18:58 | Reagovat

Já jsem také ráda za svou výšku 160 cm a neměnila bych :)

2 boriginal boriginal | 9. srpna 2017 v 21:25 | Reagovat

Hezky napsané :D mám to podobné, hlavně s tím nakupováním :'D

3 Mončí Mončí | 10. srpna 2017 v 9:40 | Reagovat

Děkuji :))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama