23. 8. 2017 odpoledne

23. srpna 2017 v 15:23 | Monča |  Den za dnem
Ahoj, tak se po týdnu ozývám. Byla jsem nemocná, proto jsem byla mimo. Ani jsem nepsala. Jen ležela a pařila s přítelem GTA 5 na PS3. Je to super hra, dokonce mě i docela baví. Ale je hrozný, jak k tomu není čeština. Takže když chceme misi, tak video scény si pouštíme na youtube s českými titulky. Hrozně to kazí průběh hry. Jinak mi to začalo i jít. Konečně.
Opravdu jsem si odpočinula. Sice jsem u toho frkala, kašlala a nemohla mluvit, ale i tak to byla dobrá lenošárna. Měla jsem i vycházky. Na jedný odpolední se k nám přidala i moje kámoška Šárka. Byla jsem s psiskama. A Mie asi hráblo. Nejdřív se čmuchala s jedním štěňákem, malim bullem, a všechno supr, pak si šli i hrát a z ničeho nic Mia po tom miminku vyjela. Při tom se nic nedělo. Hafíčkovi se nic nestalo a Mia byla hodně potrestaná. Úplně jí přeskočilo. Musela ležet u lavičky a být v klidu. Po chvíli jsem jí pustila běhat. Kámoška Mie a Dexovi začala házet klacky. Jednou byl Dex rychlejší a to se madam vzteklá mohla zbláznit. Vystartovala po Dexovi. Už jsem toho měla plný zuby! Vyprášila jsem jí kožich. To už přehnala. Jenže když jsem si jí zvedla za obojek a zvedla jí hlavinu tak jsem zjistila, že jí teče z tlamy krev. A hodně. Naštěstí se jen kousla do spodku tlamy (patří jí to). Hned jsme šli domu, ošetřila jsem jí to (byla šikovná) a šla na místo. Od té doby mě ráno budí, je hodnější, furt se mazlí. Půjdeme na cvičák. Má moc energie a špatně si jí vybíjí. Předevčírem jsme jí tlamičku museli znova čistit. Nějak jí začala hnisat, takže další čištění. Teďka to snad už bude dobré. Hezky se jí rána zatáhla a už by měla dát pokoj.
Dnes se mi do práce opravdu nechtělo. Musela jsem vstávat a teď i pracovat a to jsem pořád rozleželá. Jo ještě jsem začala včera chodit na rehabilitace na tělocviky. Šíleně mě po tom bolí bederní páteř. Bylo opravdu komické ráno zvedat psům misky na žrádlo a zase jim je tam plný dát. Snad to zítra přejde.

Monča
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama