2. 8. 2017 odpoledne

2. srpna 2017 v 12:39 | Monča |  Den za dnem
Konečně je středa. Tenhle týden mi prostě neutíká. Šílená vedra tomu taky nenapomáhají. V pondělí a včera to bylo dobré, jelikož jsem v kanceláři byla sama, tak jsem si od kolegyně, co tu není, půjčila větrák, který má za zády (a zároveň přede mnou, takže fouká na všechny až na mě). Alespoň trochu jsem se snažila to vedro zkrotit (nutno podotknout, že úspěšně). Jenže dneska už přišel kolega a větrák by měl foukat i na něj (přece nebudu zlá). Problém: vedro přetrvávalo, tak kolega s kolegyněmi přitáhli nějakou mobilní klimatizaci. Ta ovšem chladí jen přední část kanceláře a ne tu zadní. Moje tepelná apokalypsa nastává. Připadám si jako pečené kuře. Štěstí, že už nejsou taková vedra, jako včera. Měla bych to přežít (aspoň v to doufám).
Mia nám už 3. týden hárá. Půlku minulého týdne jsem si brala Dexe do práce, protože Mia měla "nejvoňavější týden". Naštěstí včera jsem přišla z práce a psi spolu a úplně v klidu leželi. Hafan ani nezapískal. Konečně Mišku můžu mít v pokoji, můžu si jí drbat a hrát si s ní, aniž by Dex brečel, pískal a fňukal (a že jsem z toho už málem zešílela). Je to super, jelikož minule malá hárala 2 měsíce, snad teď to bude kratší. Určitě už bude.
Dále jsem začala chodit na elektroléčbu na krční páteř, jelikož práce za počítačem není na záda ideální a já to dotáhla až na skoliózu. Teď jsem přišla z druhé procedury. Opravdu cítím, že mám ramena uvolněnější a je mi líp. Od půlky měsíce se mi k tomu připojí i cvičení. Takže mě čeká najít nějaké kurzy jógy a plavání. Nevíte někdo o něčem v Praze?
Taky jsem už dostala nápad na mou kreativní záležitost. Zkouším napsat příběh. Nevím, jak to bude dlouhé a pořádně nemám vymyšlenou zápletku. Postupně na tom pracuji. Zatím to vypadá nadějně. Už se moc těším. Určitě to bude dlouhodobější záležitost. Ale rozhodně než to dám celé dohromady, tak chci vydat pár povídek. Rozepíšu se tím, zjistím ohlasy. Kdybyste měli nějaké nápady, postřehy, co vás zajímá, o čem byste si chtěli přečíst, rozhodně napište, budu ráda :)

Tak zatím se mějte

Monča
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama