14. 8. 2017 odpoledne

14. srpna 2017 v 13:50 | Monča |  Den za dnem
Tak ta moje páteční krizovka pokračuje. Nepomohl ani víkend (asi mám moc vysoké nároky). Už v pátek jsem se bavila s přítelem o možnosti, že se začnu živit psaním. Bez školy, bez pořádné praxe, no budu na to muset jít pomalu. Jsem ráda, že za mnou stojí a neříká, že si vymýšlím atd. Opravdu jsem přepracovaná. Klid je teď pro mě medikament č. 1 + psaní (samozřejmě).
No a tak jsme v sobotu vstávali až k obědu a celý den jen hráli Assasssina Black flag na ps3 (konečně mi to jde). Večer jsme si teda ještě objednali nákup přes internet. Zase něco nového, tak proč to nezkusit. Výsledek ušel. Z 6 tašek nám chyběla jen 1. Za zboží, které nedorazilo, jsme dostali peníze zpět. Docela mě to naštvalo. Měli jsme tam takový tiramisu zákusky a já se na ně tak těšila. Prý si o nich mám nechat zdát. Nehledě na tuhle nepříjemnost to nebylo až tak špatné. Pečivo vonělo, bylo měkké, ovoce a zelenina krásné. Na kvalitu toho, co přišlo, si nemůžu stěžovat.
V neděli jsem měla jít na Simple plan CZ fans sraz. Budík mi nezvonil (že bych ho zapomněla zapnout?), vstávala jsem v 9. Tak jsem všechno udělala a došla s hafama. Jenže mi napsala kámoška, že to nestíhá. Jet samotný se mi nechtělo + ta divná nálada. Tak jsem došla domu, převlíkla se do tepláků, dala prát prádlo, umyla nádobí, udělala snídani pro mě a přítele a opět jsme hráli Asassina.
Občas člověk potřebuje vypnout dýl jak na víkend, potřebuje dovolenou, oraz, odpočinek, klid. Já si asi nejvíc odpočinu 29. srpna na Adios festu s Wosou. Ještě přežít ty 2 týdny.

Monča
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama