Gossip girl

31. července 2017 v 13:46 | Monča |  Filmové a seriálové recenze
Seriál, který se začal vysílat v roce 2007. Momentálně 60. nejúspěšnější podle žebříčku ČSFD. Předlohou byly knihy od spisovatelky Cecily von Ziegesar. Říká se, že nejsou moc dobré. Teda ve srovnání se seriálem. Nutno podotknout, že knihy byly pouze námětem, takže je jasné, že budou o něčem jiném, než jsou knihy. Ostatně jinak by seriál neměl tolik dílů. Rozhodně je už sháním a hodlám si je také přečíst.
Jak komplikovaný je život dospívajícího člověka z New Yorku? Možná trochu přehnaně, ale řekla bych, až výstižně tenhle seriál popisuje život na Upper east side a v Brooklynu. Život rozmazlených, povrchních dětiček z prestižních škol vs. život lidí, kteří dřou a snaží se, aby uspěli. Za mě je to dobrý seriál pro teenagery, taková oddechovka. Nejvíc se mi líbí vývoj postav, hlavně pak Blair a Chucka. Romantika, zábava, intriky, to vše k Super drbně patří.
Nicméně doporučuji (především holkám, protože, která by nechtěla být oblíbená jak Blair a Serena) všem, co mají delší chvíli a chtějí si odpočinout.

Monča
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama