Prosinec 2016

8. 12. 2016 - Vyrazila jsem na koncert!

9. prosince 2016 v 16:13 | Monča |  Den za dnem
Poslední dobou je to náročný. Všeho moc, zmatek atd. Proto jsem byla strašně ráda, když jsem se dozvěděla, že mi přijede kamarádka z Moravy do Prahy. Měla lístky na The Paranoid, kam šla se svojí tetou.
Po práci jsem za Týnkou vyrazila. Prošly jsme se po Praze, pokecaly a jely k její tetě na kafe. V tu dobu se mi někam na koncert opravdu nechtělo (ne že bych Paranoidy neměla ráda, ale v poslední době se stalo pár ošklivých věcí a nechtělo se mi být v hluku lidí). No ale znáte to: kecáte, kecáte, až Vás nakonec ukecaj. Takže jsem jela na Paranoidy! Do klubu jsme přijely těsně před 21:00. Zrovna hráli The Snuff. Ty jsem naposled viděla před 3 lety a bylo slyšet, že šli fakt do sebe a koncert byl super. Co ale super nebylo, byl zvuk. Strašně přebaseno a jediné, co bylo dobře slyšet, byly bicí, které přehlušili úplně všechno. Škoda.
Pak už ale šli na řadu Paranoidi. První písničku jsem byla s mým doprovodem v zadní části sálu, ale pak mi to přece jen nedalo a musela jsem dopředu. Zazněly písničky z nového alba, ale i z těch starších. Jako první zazněla Poďme sa báť, což je moje nejoblíbenější písnička. Nové CD se mi opravdu hodně líbí. Opět propracovaný komplex. Jen by mě občas zajímalo, jak písničky vznikaly. Kluci mají už jeden dokument o albu Dva svety, tak třeba někdy natočí něco podobného.
Všude byla obrovská pozitivní energie a nálada. Návštěvníci zpívali tak hlasitě, že museli být slyšet až ven. Kluci na podiu zářili, užívali si to. Celý koncert byla jedna velká show. Kapela, zvuk, světla i kouřové efekty - všechno do posledního detailu propracované. Musím uznat, že když tahle banda přijede do Prahy, tak nikdy nezklamou. Po koncertě kluci šli mezi lidi, povídali si s nimi, fotili se, rozdávali podpisy i úsměvy.
Moc děkuju klukům za úžasný zážitek. Snad se brzo vrátí s další neskutečnou show. A taky moc děkuji mým hrdinkám, které mě vytáhly :) .