Já jsem já

23. září 2016 v 14:49 | Monča
Vždycky jsem byla jiná než ostatní. Poslouchám punk, rock, metal atd. nechodím oblíkaná podle posledních trendů, make up mi nic neříká, chodím po koncertech a mí přátelé jsou prostě ti nejlepší paka. A ano na škole jsem to, samozřejmě, dostávala sežrat. Po čase jsem si zvykla a všichni mi byli ukradení.
Chvíli mi trvalo zjistit, kam vlastně patřím a vlastně do dnes občas pochybuju. Nejhorší bylo cca ve 14 - 16 letech zjistit, kdo jsou opravdoví přátelé. Měla jsem super kamarádku, ale po pár letech přátelství jí přeskočilo a začala být plná nenávisti, zlá až se se mnou přestala bavit. To hodně bolelo, protože těch zážitků, co jsme spolu zažily, bylo strašně moc.Naše koncertní parta a zároveň super kámošky, se pomalu rozpadla. Já najednou byla sama (naštěstí né dlouho). Po chvíli se objevila další kámoška a její kamarádi a přes toho jednoho kamaráda jsem poznala jednu z nejlepších kámošek Evičku. To teprv začala jízda. Punkový koncerty, spousta vylomenin a srandy. Bylo to neskutečný. Jenže pak se objevil přítel (nemyslím to zle, on je to nejlepší, co mě potkalo), a čím dýl jsme spolu, tím míň chodím na koncerty. Na jednu stranu mi to vadí, protože už netrávím tolik večerů s přáteli, na druhou stranu jsem strašně ráda s přítelem a ač to zní neuvěřitelně i pro mě, mám ráda ty večery, kdy si sedneme večer k filmu, čučíme a nic neděláme. Taková ta poklidná domácí atmosféra.
Jsem punkerka, rockerka, koncertní blázínek a zároveň i kliďas, co nade vše miluje svou rodinu a to včetně přítele a 2 hafíků.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Eliss Eliss | Web | 23. září 2016 v 15:00 | Reagovat

Taky poslouchám metal, ale na žádném koncertu jsem ještě nebyla :-) Jinak ti přeju ať ti to hlavně s přítelem vydrží co nejdéle :-)

2 Mončí Mončí | 27. září 2016 v 15:51 | Reagovat

[1]: Děkuju :)
Určitě zajdi, jsou to super akce se suprovejma lidma :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama