Srpen 2016

1. 8. 2016 odpoledne - Achjo

1. srpna 2016 v 12:46 | Mončí |  Den za dnem
Všechno mě štve, všechno se mi hroutí, nic mě nebaví. Na konci června jsem byla 2 týdny nemocná, v práci z toho byl děsnej poprask a ještě na mě šéfová byla naštvaná, že jsem na neschopence. Přišla jsem a miliarda úkolů. A to ani nejsem ještě zdravá, protože doktoři nevědí, co mi je. Během 3 dnů jsem musela udělat miliardu práce, co by normálně trvala tak týden a půl a ve finále jsem 4 dny dělala měsíční uzávěrku a půlroční uzávěrku, takže všechno muselo sedět a být hotový, ale samozřejmě nic nesedělo. Ty 4 dny jsem domu přicházela kolem 19:00 úplně zničená a vydeptaná. To, co se tu dělo, bylo šílený. Na druhou stranu mi došlo, že mě tahle práce opravdu nebaví. Dokonce mě ubíjí a fakt nejsem šťastná. Neměla by práce člověka bavit alespoň trochu? Takže jsem se rozhodla, že si najdu práci jako reportérka nebo něco takovýho. Klidně i v lifestylových časopisech. Dost se mi líbí představa mít vlastní rubriku, jako měla Carrie ze Sexu ve městě.
Do toho se hádám s přítelem, nechci být na něj zlá, fakt ho miluju, ale občas mi prostě ulítnou nervy. Doufám, že se to spraví, protože jsem z toho děsně smutná. A chceme se stěhovat, jenže kam a jak a jestli spolu nebo bez sebe. Pfffff. Tohle je ještě horší jak ta práce. Ale jsme spolu 2,5 roku a zvládli jsme toho děsně moc za tu dobu, tak snad zvládneme i tohle. Jen je těžký teď nějak pozitivně myslet, když ani nevím, na čem jsem a jak to je a jak to bude.
Každopádně, aspoň psaní mi pomáhá. Věřím, že všechno bude lepší, že si najdu super práci, která mě bude bavit a i doma se to zlepší a budeme šťastní a skvělí a budeme se mít nejlíp na světě.

Joooo a kdybyste věděli o nějaké práci v redakci či něco podobného, určitě dejte vědět :)