24. 5. 2016 poledne

24. května 2016 v 12:29 | Mončí |  Den za dnem
Popravdě řečeno, poslední dobou je dost nuda. Pátek večer jsem jela za přítelem do Crossu, protože neměl svačinu, celý den nic moc nejedl a měl by hlad. Občas jsem fakt šíleně hodná přítelkyně! To, co tam hrálo, mi rvalo uši. Bylo to techno, ale šíleně přebasený až mi skákaly orgány. Ale upřímně - tuhle hudbu jsem nikdy neposlouchala, takže jestli to tak má být, ok.
V sobotu ráno jsem vařila (ano já opravdu vařila a dokonce to bylo dobrý). Odpoledne jsem s Dexem byla na chvíli u babičky, kde byli i rodiče, abych si vyzvedla čaje a popřáli mi k svátku, pak jsem jela domu, Přítel spal. Večer měl opět noční v Crossu. Přijela jsem za nim, tentokrát s tričkem. Bylo 21:30 a nehráli, přitom první DJ (??? , fakt se v tom nevyznám) měl už hrát, ale nikdo dole nebyl, takže se nehrálo. Začali, až když jsem odcházela, za což jsem asi i vděčná, jelikož mé orgány měly dost po pátku a jsou vytancovaný na měsíc do předu.
Neděle byla dobrá. Miu jsem vzala k rodičům. Cestu vlakem zvládla skvěle a byla fakt moc šikovná. I cestu domů v přeplněnym vlaku zvládla a byla moc hodná. Jen kdyby ji tak magicky nepřitahovaly silnice, po kterých by se nejraději promenádovala jak po molu. Jo, a taky jsem zjistila, že loví ptáky (ne jen holuby) a kočky. Prostě fena.
Včera jsem přijela z práce, šly jsme do krámu a když nakoupíme a už chceme jít, tak se u nás objeví přítel a Dexík, takže domu jsem šla s nákupem a 2 psiskama, příel se šel ostříhat a tak mě nějak napadá, že jsem si ani nevšimla, že je ostříhanej. Že by se nakonec nestříhal?! No to je jedno (i když mi to teď bude hlodat v hlavě). S 4 nohejma chlupáčema jsem ušla pár kroků a začlo pršet, nebo spíš někdo z nebe začal lejt kýble vody, takže jsem si Miu musela vzít na vodítku, Dex šel u nohy a rychle domu. Zmokli jsme všichni. Psi šíleně smrděli, ale šíleně, takže se šli koupat, což byl teror taky, hlavně pro Dexe, kterej to prostě rád nemá a už vůbec se nechce oklepat a oklepává se zásadně, až když vyleze ze sprcháče. To Miuška byla šikovnější a když jsem jí ukázala jak se oklepat, tak se oklepala. No a večer jsme už jen leželi, čučeli na film a já samozřejmě obklopena Miou i Dexem, jelikož asi už beze mě neusnou, nebo spíš Mia bez mě neusne a Dex je smutnej, že s ním Mia není a tak spíme všichni 3 spolu. Přítel spal vedle nás. Pochopte, postel rozbitá, takže přítel spí na gauči a já mám sražený 2 křelsa, na kteých s psiskama spím (upřímně, lepší jak postel). Ale jsem malá, takže se vejdem
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama